Dacia Duster

Seria limitowana: Duster Blackshadow

Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Elegancki wygląd samochodu podkreślają czarne obręcze kół Théma wykonane ze stopu metali lekkich oraz relingi dachowe w kolorze matowego chromu.

Duster Blackshadow zaprojektowany został w duchu eleganckiego miejskiego stylu. Jeśli poczujesz zew przygody, Duster świetnie sprawdzi się w każdym terenie. Przednie i tylne wzmocnienia podwozia przypominają o jego doskonałych, powszechnie uznanych parametrach terenowych.

Komfortowe wnętrze zyskało tablicę rozdzielczą z ozdobnymi elementami w błyszczącym czarnym kolorze oraz specjalnie wyselekcjonowaną tapicerkę. W bogato wyposażonej wersji Blackshadow nie zabrakło nawigacji Media Nav Evolution z 7-calowym ekranem dotykowym, która przyda się podczas wielu podróży. Zestaw głośnomówiący Bluetooth® ze sterowaniem przy kierownicy pozwoli bezpiecznie pozostać w łączności ze światem i cieszyć się ulubioną muzyką dzięki funkcji audiostreaming.

Multimedialny system MEDIA NAV Evolution posiada liczne atuty:
•  Duży, dotykowy ekran 7’’ (18 cm)
•  Kolorowe menu zapewniające ergonomiczną i prostą obsługę
•  Radioodtwarzacz (bez CD)
•  Wejście USB/jack w panelu radia
•  Bluetooth® umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych oraz odtwarzanie plików MP3
•  Możliwość korzystania z aplikacji AHA w połączeniu ze smartfonem (dla kompatybilnych modeli telefonów), która zapewnia bezpieczny i łatwy dostęp do ulubionej zawartości internetowej w podróży przez organizowanie jej w osobiste stacje emitowane na żywo i na żądanie.

Zapytaj o samochód

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

 

Będzin

ul. Czeladzka 67 (DK 68 Katowice – Warszawa)

Częstochowa

ul. Krótka 16

Kielce

ul. Transportowców 16
do góry